Mutlu bir ilişkinin sırrı hırslar aşkın önüne geçmesin!

İlişkide mutlu olmak isteyenler için boy aynasında bazen görmezden geldiklerinizia sıraladık! İlişkide mutlu olmak için ne yapmalı? İşte cevabı!

Hayatınızdaki özel kişiyle mutlu olmak ve aranızdaki sorunların dağ gibi bir kavgaya dönüşmemesi için mutlu bir ilişkinin sırrını bir araya getirdik. Özellikle çiftlerin bireyciliği ön planda tuttuğu ve en ufak bir sorunda arkasına bakmadan bitiren çiftlerin ilişkilerini çabuk tüketmek yerine musmutlu bir ilişkiye sahip olmanın sırrını elmaelma.com okurları için bir araya getirdik! İşte mutlu bir ilişkinin sırları!

İLTİFAT ETMEYİ ÖNEMSEYİN!

Hayatınızdaki kişiyle beraber olmaktan neden mutlusunuz veya ilişkinizi neden devam ettiriyorsunuz hiç düşündünüz mü? Biz söyleyelim partnerinizle beraber yaşadığınız sevinçleri, üzüntüleri paylaşıp hayattan keyif almak için değil mi? İşte bunu devam ettirmek ve aranızdaki büyüyü bozmamak için her gün birbirinize güzel sözler söylemeyi unutmayın! Hayatınızdaki kişiyi ne kadar mutlu ederseniz aynı şekilde sizde o kadar mutlu olursunuz! İlişkide atlamamanız gereken şey şudur ki ortak bir hayatı paylaşmak sadece sorumlulukları tamamlamaktan ibaret değildir.

TARTIŞMAYI BÜYÜTMEK YERİNE YATIŞTIRIN!

Her ilişkinin inişli çıkışlı zamanları olur ancak partnerinizle tartışırken olayları uzatıp dah da büyütmek yerine yapıcı olmaya özen gösterin. Partnerinizle tartışırken olayları izah etmeye ve yapıcı olup aradaki sorunu yok etmeye çalışmak ilişkide birbirinize olan güvenin ve bağlılığı arttıracaktır. Ancak bu durumu tartışmalarda olayları büyütmek ilişkinizi yıpratmak ve yok etmekten başka bir yere götürmeyecektir.

HIRSLARINIZ AŞKIN ÖNÜNE GEÇMESİN!

Affedin, gerekirse özür dileyin! Aşk kazanılmış bir savaş değildir. Ortak bir hayatı en mutlu şekilde tamamlamak ve tamamlamaktan geçer. Bir daha asla geri dönüşü olmayan hataları gurur adı altında silip atmak yerine o gururunuzu bir kenara bırakıp özür dileyin. Hatta affetmeniz gerekiyorsa affedin. Bir gün geçmişe bakıp keşke demek yerine bir şans daha verin içinizdeki son umuda kadar!

GEÇMİŞİ KURCALAMAYIN!

Herkes geçmişte hata yapmış olabilir. Geçmişte yapılan hatalar insanı olgunlaştırır, büyütür ve besler! Hatasız mükemmel hiç bir şey yoktur. İyi bir şekilde başlayan yanında kendinizi iyi hissettiğiniz kişinin geçmişini kurcalayıp kapanmış yarayı deşmek en çok size zarar verir bunu unutmayın!

Exit mobile version