İSTENMEYEN TÜYLERDEN KURTULMA YOLLARINI DENEDİM!

Ergenlik dönemimden beri istenmeyen tüylerden kurtulmanın yollarını arıyordum. İnternette bazı araştırmalar yapıp bir umutla denediğim yöntemlerde hep hüsrana uğradım. Yıllara dayanan tecrübelerim ile istenmeyen tüylerden kurtulma yollarını buldum. Şimdi sizinle paylaşıyorum, lütfen sonuna kadar dikkatlice okuyun.

İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm önerileri

Bir zamanlar ben de istenmeyen tüyler için bitkisel çözüm aradım. Ağda yaptıktan sonra limon suyu ve tuz karışımı sürmek, soğan suyu sürmek tüyleri azaltır diyorlardı ancak hiçbir işe yaramadığını açıkça söyleyebilirim. Ağdadan sonra açılan gözeneklere limon suyu sürünce canım çok acıdı ama bir sonraki ay tüylerim aynen çıkmaya devam etti. Kabullenmesi ilk başta zor olabilir ama bunu söylemek zorundayım: İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm diye bir şey yok! Bu konuda kesin eminim. Efendim, portakal kabuğu ile zeytinyağını karıştırırsak bir daha tüy çıkmazmış; soğan ve sarımsak rendeleyip sürersek tüyler tamamen yok olurmuş. Tamamen yalan! Ben yandım, siz yanmayın diye bu bitkisel yöntemler konusunda sizi uyarıyorum. İsterseniz kullanın ancak işe yaramadığını göreceksiniz.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için ne yapmalı?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulayacağınız yöntemlerde kalıcılık süresi büyük önem taşıyor. Aşağıda, süresine göre denediğim yöntemleri yazıyorum:

Tabii ki lazer epilasyon!

Sevgili arkadaşlar, bana kalırsa bitkisel yöntemleri denemekle hiç vakit kaybetmeyin çünkü denedim biliyorum; bir işe yaramıyorlar! Ama 5 yıl önce yaptırdığım lazer epilasyondan çok çok memnun kaldım. Sadece 8 seans ile tüylerimden tamamen kullandım. 5 yıl içinde ara ara küçük tüyler çıksa da beni hiç rahatsız etmedi, jiletle almama rağmen tüyleri kalınlaştırmadı.

 

 

Kaynak : https://www.yuksektopuklar.com/istenmeyen-tuylerden-kurtulma-yollari-45129

Exit mobile version